Kim jesteśmy?

Coffee Cona

Stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług, które zamierzamy osiągnąć poprzez spełnienie oczekiwań naszych klientów, w sposób satysfakcjonujący obie strony.

 • Szeroki wachlarz usług

  Szeroki wachlarz usług

  Obejmujących doradztwo, sprzedaż, wynajem i serwis pozwala nam na kompleksową obsługę firm, na każdym etapie użytkowania urządzeń do zaparzania kawy.
 • Wysoka jakość usług

  Wysoka jakość usług

  Jakość naszych usług nie byłaby możliwa bez najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Produkty znajdujące się w naszej ofercie cechują się nowoczesnym wyglądem, łatwością obsługi i dużą wydajnością co zdecydowanie zwiększa ich bezawaryjność i żywotność. Szczegółowe opisy modeli ekspresów znajdują się na naszej stronie internetowej.
 • Co nas wyróżnia na rynku

  Co nas wyróżnia na rynku

  Oferowane przez nas usługi, z wyłączeniem napraw ekspresów, są wykonywane na miejscu u Klienta. Rozwiązaniem na wszystkie problemy i potrzeby staje się jeden telefon do naszego doradcy.
 • Jak rozpocząć współpracę?

  Jak rozpocząć współpracę?

  Wystarczy zadzwonić i zamówić ulubioną kawę z naszej oferty, a my zajmiemy się całą resztą. Nie podpisujesz umowy i w każdej chwili bez żadnych konsekwencji możesz skorzystać z usług innej firmy. Jeśli cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo zostaniesz z nami.
Firma istnieje od 2008 roku. Siedzibą jest Rzeszów gdzie znajduje się Salon, Serwis oraz Magazyn. Oddział mieści się przy ulicy Krajobrazowej 2/2L, 35-119 Rzeszów.

Firma Coffee Cona jako firma rodzinna współpracuje z firmą A.Z.U. Tech-Dom i Soplex.

W chwili obecnej w firmie rodzinnej jest zatrudnionych dwunastu pracowników, w tym ośmiu techników, posiadających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji, z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami.

Zajmujemy się sprzedażą i naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi:

 • ekspresów do kawy Profesjonalnych, Domowych i Vendingu
 • sprzętu profesjonalnego Chłodniczego i Pralniczego
 • urządzeń Profesjonalnych Gastronomicznych
 • maszyn do przemysłu spożywczego

Współpracujemy z wieloma firmami wykonując dla nich naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, miedzy innymi z firmami:
Costa Coffee, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Strauss Cafe, Nivona, Tchibo Coffee Service, FIS, Carlisle, TecnoInox, Gia Dose, Aristarco, Kastel, Nilma i innymi…

Stawiamy na ciągły rozwój firmy. Gwarantujemy rzetelność i fachowość wykonywanych usług, zgodnie z najwyższymi normami technicznymi, w zakresie konserwacji napraw wszelkiego rodzaju sprzętu. Czas realizacji naprawy jest nie dłuższy niż 48 godzin od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana sieć logistyczna zakładu oraz zastępcze sprzęty dla danego klienta.

Najważniejszym celem firmy Coffee Cona jest umacnianie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług, które zamierzamy osiągnąć poprzez spełnienie oczekiwań naszych klientów, w sposób satysfakcjonujący obie strony. Staramy się aby dostarczane przez nas produkty i usługi były najlepszej jakości. Nasze usługi zachwycą najwybredniejszych!

Firma Coffee Cona zapewnia również pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia do państwa potrzeb, umiejętnego eksploatowania, sposobów parzenia kawy oraz opiekę serwisową. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Wiodących Firm na rynku takich jak Philips, Saeco, Gaggia , Jura, La Cimbali, Nivona. Działamy już na rynku kilka lat.

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego rodzaju maszyn do parzenia kawy.

Zaufało nam

Setki Klientów

11

Lat doświadczenia

już od ponad 11 lat jesteśmy dla was
26

Autoryzacji

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisem ponad 26 wiodących firm na rynku
19

Rodzajów produktów

ponad 19 rodzaji produktów posiadamy w swojej ofercie
864

Zadowolonych Klientów

Już tak wielu z was zaufało nam przy zakupie urządzenia by cieszyć się swoją ulubioną kawą